اعتراض

درد ضربدر درد

اعتراض

درد ضربدر درد

اعتراض

این‌ صفحه‌ی پر از خش درد مشترکیست که مالکیت خصوصی ندارد، تازه به دوران رسیده‌‌ای که پدر و مادرش را در اعدام‌های دسته‌جمعی وبلاگ‌ها از دست داده است، این جا خبری از صنعت چاپ و رسالت چاپیدن نیست، این جا فالوئر، شیعه و حواریون نداریم، این جا با شراب کهنه و آب تشنه به آفرینش خدایان اعتراض داریم.

آخرین مطالب

۳ مطلب در آبان ۱۳۹۵ ثبت شده است

اربعین روزی که از دنیا رفته ای، روزی که از دنیا رفتی، روزی که به دنیا آمدی، چرا باید با این اولویت مضحک به ستیز برخیزم، وقتی انسان در هیچ کدام از اونا نقشی نداشته؟ وقتی از یک زمین بعد از چند سال،یک امام زاده می روید و از یک سرزمین بعد از چند ماه یک امام، پس چگونه می توان به تعطیل تر شدن یک روز، در تقویم اعتراض کرد؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ آبان ۹۵ ، ۲۳:۵۱
i protester

به نسل من آموختند که از گهواره تا گور دانش بجوی، اما دانش چی؟ دانش چگونه کندن گور دیگری. گفتند علم بهتر است یا ثروت مهم نیست، تن آدمی شریف است به جیب آدمیت، همین لباس زیباست نشان آدمیت. آن هایی که تلاش نکرده اند و به پول نرسیده اند،آن هایی را که تلاش کرده اند و به پول رسیده اند،دزد خطاب می کنند و آن هایی که تلاش نکرده اند و به پول رسیده اند،آن هایی را که تلاش کرده اند و به پول نرسیده اند،بی عرضه خطاب می کنند.پول تنها چیزیست که اگر دوستش داشته باشی،دیگر به تو تهمت نمی زنند که برای خودش دوستش نداری.پول داشته باشی کار خواهی داشت یا کار داشته باشی پول خواهی داشت؟وقتی پولدارترین افراد،بیکارترینشون هستند،مگر فرقی هم می کند؟راست می گویند آدم باید کار فکری کند،باید فکرش کار کند،علم پیشرفت کرده است،با یک تماس هم لاس می زنی،هم اختلاس می کنی،هم استخاره می کنی،اصلا خود علم،خود علوم پایه،خود فیزیک گفته  کار برابر حاصلضرب نیروی برآیند در  جا به جایی است که در راستای نیرو باشد،پس چگونه انسان هایی که از خروس خوان تا بوق سگ،سگ دو می زنند،در جا می زنند،سر جای اولشان له له می زنند،می گویند کار کرده ایم؟وقتی از هر طرف به ایشان نیرویی وارد می شود،مگر برآینر نیروها چیزی غیر از صفر است؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۴ آبان ۹۵ ، ۰۰:۳۷
i protester

سخت است از دست مامون جان سالم به در برده باشی اما از دست مامورین و معذورین کاردستی سی و هشت ساله ی اسلام نه، سخت است تو را بعد از شهادتت بمیرانند، به راستی تو را الگوی کدام کرده اند؟ آن هایی که بی تلاش به طلا می رسند یا آن هایی که آخر شب، شرمنده زیارت فرزندانشان هستند؟ وقتی با پول نفت خدا را توی عربستان خانه نشین کرده اند چرا نباید ایشان با پول مفت،برای تو بیش از بتان عرب جاهلیت،سنگ تمام بگذارند؟ می گویند برای رفاه مردم،لابد هر آن چه خارج از حرم توست، حیوان است که برای رفاه او تلاشی نمی کنند. می‌بینی اگر برای کبوترهایت دانه نریزند آبرویت را می ریزند که تو به هیچ دردی نمی خوریاین شکم پرستان هر روز برای مردم یک سازی می زنند، دیگر ما را چه به کنسرت؟

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۴ آبان ۹۵ ، ۰۰:۳۰
i protester